Sanatın, bilimin, felsefenin ve ekolojinin birleştiği Baküs’e Kasım 2019 programını açıkladı.

Bahçelievler Mah. Pamir Cad. Kardeşler Apt. 22A Muratpaşa/Antalya (Barbaros Çay Bahçesi arkası) adresinde 55 kişilik oda tiyatrosu, cep sineması, konser, konferans ve etkinlikler için çok amaçlı olarak hazırlanan sahnesinin yanısıra, 20 kişilik seminer ve atölye alanı da bulunan BAKÜS SAHNE & ATÖLYE Antalya’da bambaşka bir anlayışla yola çıktı….

Herkesin ama aynı zamanda hiç kimsenin olan Baküs,

Köy Enstitüsü ve Halkevleri geleneğinden ruhunu alan, kollektif emeğin ve birlikte başarmanın dostlukla bütünleşeceği büyülü bir yol…

Baküs Sahne & Atölye; Antalya’da uzun süredir bilim, sanat, felsefe, tiyatro, sinema ve ekoloji alanlarında üretenleri birleştiren ortak mekan.

Bu ortak mekanın içinde; her türlü konser, etkinlik ve gösteriler için uygun hale getirilmiş 55 kişi kapasiteli oda tiyatrosu ve cep sineması, 20 kişi kapasiteli seminer alanı ve yemyeşil bitkilerle çevrili bir kantini bulunuyor.
Farklı sanat ve bilim temalarının bazen tek başına bazen disiplinlerarası bir üslupla ele alınacağı mekanımızda hayatınızın bir bölümüne tiyatro oyunları, filmler, sunumlar, ekoloji çalışmaları, edebiyat ve müzik etkinlikleri ile konuk olmayı hedefliyor.

Köy Enstitüleri ve Halkevleri geleneğinden ruhunu alan, kolektif emeğin ve birlikte başarmanın dostlukla bütünleşeceği bu büyülü yolda; rakip değil ekip olmayı başaranların, herkesin ve aynı zamanda hiç kimsenin mekanı Baküs.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here