Devrimci Turizm İşçileri Sendikası Turizmde Çeşitlilik  (Kültür Turizmi) ve Turizmde Emek konulu panel düzenliyor. 5 Şubat 2012 Pazar saat:13.00’da Antalya Büyük Şehir Belediyesi Kültür Salonu’nunda başlayacak panelin konuşmacıları Faruk PEKİN, Prof.Dr. Tuncay NEYİŞÇİ ve Talat KANBİR. Panelin modaretörlüğünü ise Selami İNCE yapacak.

İşçi sorunlarının ve sendikalar yasasının işçi aleyhine dönüştürülüp meclise gönderildiği bu günlerde, Devrimci Turizm İşçileri Sendikası öncülüğünde, Antalya Büyükşehir Belediyesi, İnsan Kaynakları Derneği ve Turizm Çalışanları Derneği’nin katkıları ile bir panel düzenleniyor.

Panelde turizm sezonunun nasıl uzatılacağını,  tüm yıla yayılmış turizm sezonunun turizm sektörüne ve turizm işçisi açısından önemini, emeğin ve halkın turizm sektöründeki gerekliliği ve önemi tartılacak.

Panelistler:  DİSK eski eğitim uzmanlarından Marmara ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm Bölümü ögretim görevlisi, kültür turizmi uygulayıcısı ve Çözüm Kültür Turizmi kitabının yazarı Faruk PEKİN,  Akdeniz Üniversitesi öğretim görevlisi Prof.Dr. Tuncay NEYİŞÇİ ve İnsan Kaynakları Derneği Başkanı Talat KANBİR. Modaretör ise  gazeteci Selami İNCE

Yer: Antalya Büyük Şehir Belediyesi Kültür Salonu

Tarih:05.02.2012

Saat: 13oo-17oo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here