KESK Antalya Şubeler Platformu, Emek ve demokrasi mücadelemizi hedef alan saldırılara sessiz kalamayacağımızı bir kez daha ilan etmek,

emeğimize, değerlerimize ve arkadaşlarımıza sahip çıkmak, dayanışmak için 23 Ocak 2014 Perşembe günü saat 12.30’dan Attalos Önünde basın açıklaması yapacak. Konuyla ilgili KESK Antalya Şubeler Platformu, tarafından yapılan çağrı

Bilindiği üzere Konfederasyonumuza yönelik baskıların devamı olarak; 19 Şubat 2013 tarihinde 28 ili kapsayan,  aralarında Eğitim ve Örgütlenme Sekreterimiz Akman Şimşek ve Denetleme Kurulu üyemiz Erdoğan Canpolat’ın da bulunduğu 167 KESK’li arkadaşımız gözaltına alınmış, 66’sı tutuklanmıştı.

İstanbul’da 2’si eski olmak üzere 29’u tutuklu bağlı sendikalarımızın yönetici ve üyesi toplam 56 arkadaşımız hakkında açılan İstanbul davasının ilk duruşması 23-24 Ocak 2014 tarihlerinde İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde, 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülecektir.

Emek ve demokrasi mücadelemizi hedef alan saldırılara sessiz kalamayacağımızı bir kez daha ilan etmek, emeğimize, değerlerimize ve arkadaşlarımıza sahip çıkmak, dayanışmak için 23 Ocak 2014 Perşembe günü saat 12.30’dan Attalos Önün’de basın açıklaması yapacağız.
Katılmanızı bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.
KESK Antalya Şubeler Platformu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here