Özgürlük ve Dayanışma Partisi Antalya İl Örgütü Prof.Dr.Hayri Kozanoğlu’nun konuşmacı olduğu “Küresel Kriz ve Toplumsal Hareketler “konulu bir söyleşi düzenliyor.

26 Kasım 2011 Cumartesi saat:13.30’da ÖDP Antalya İl Binasında başlayacak olan söyleşiye konuşmacı olarak Prof.Dr.Hayri Kozanoğlu katılacak.

Prof.Hayri Kozanoğlu,

Endüstri mühendisi, iktisatçı.

ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü´nü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’ne araştırma görevlisi olarak girdi. Yüksek lisans ve doktorasını işletme finansmanı konusunda yaptı. 1992’de Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’ne girdi. Halen aynı bölümde iktisat politikası profesörüdür. Evli ve iki çocuk babasıdır. Aralarında Küresel Krizin Anatomisi, Neoliberalizmin Gerçek 100’ü, Küreselleşme Heyulası’nın bulunduğu birçok kitabın yazarıdır.

Prof.Dr Hayri Kozanoğlu kuruluş öncesinden başlamak üzere kesintisiz olarak ÖDP ile birlikte örgütsel mücadele içinde oldu. Parti Meclisi üyeliği, Merkez Yürütme Kurulu Üyeliği ve Genel Başkanlık görevlerini yürüttü.Halen ÖDP PM üyesi olan Prof.Dr.Hayri Kozanoğlu aynı zamanda  Birgün Gazetesinde yazmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here