Antalya emek ve demokrasi güçlerinin, demokratlarının, solcularının, devrimcilerinin, sosyalistlerinin, ezilenlerinin,…yani bizlerin duyurularını haberlerini yazılarını…. yayınlayacak  iletişim  kanallarına ihtiyaçtan hareketle; 15 temmuz 2011 tarihinde yayın hayatına başlayan Antalya Solu, tüm olanaksızlıklara, zorluklara rağmen  her gün daha iyi ” Antalya Solu, şiarıyla  yayınını sürdürüyor.

Dört yıl önce, bir düşün peşinde yolculuğa çıkan Antalya Solu, sesi duyulmayanların sesi, gerçeğin devrimci olduğuna inanların haber sitesi olmak almak amacı taşıyordu. Antalya Solunun karanlık ve umutsuzluk ortamındaki mücadelesi ve duruşuyla her geçen gün kendisini yenileyerek “solun bir başarı öyküsü yok” diyenlere inat, bir başarı öyküsü yarattığına inanıyoruz.

Daha fazla haber, daha fazla yazı, ..daha güçlü, daha fazla insana ulaşan bir haber sitesi olabilmemizin ise hepimize bağlı olduğunu çok iyi biliyoruz. Sizlerin yalnızca bir okur değil, muhabir-editör-yazar olması en büyük zenginliğimiz ve gücümüz olacak.

Mail grubumuz ve Facebook sayfamızın yaygınlığının artması için Antalya’daki arkadaşlarımızın, dostlarımızın, yoldaşlarımızın isim ve soyisimleri ile birlikte e-mail adreslerini de iletmenizi bekliyoruz.

Sevgi ve Dostlukla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here