Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Akdeniz Şubesi’nin üye gazetecileri

ve haber kaynağı olan kurum temsilcilerini kaynaştırmak amacıyla düzenlediği “dayanışma yemeği” dün akşam yapıldı. ÇGD Gazeteci Evi’nde yapılan yemeğe ÇGD üyelerinin yanı sıra Antalya’daki meslek odası, sendika ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

EV YAPIMI ÇİĞ KÖFTE

Dayanışma yemeğine katılanlara ÇGD üyelerinin hazırladığı ev yapımı yöresel yemekler ikram edildi. Yemekler arasında en fazla ilgiyi gazeteci Yeşim Ersoy’un hazırladığı çiğ köfte menüsü gördü. Dayanışma yemeğinin servisini de yine ÇGD üyesi gazeteciler yaptı. ÇGD Akdeniz Şubesi ikinci başkanı Veysi Sağlam, ÇGD Gazeteci Evi’ni “gazeteciler ile yurttaşları buluşturan mekân” olarak kullanıma açtıklarını hatırlatarak ÇGD dayanışma yemeğine katılanlara teşekkür etti.

KATILIMCI KURUMLAR

ÇGD Gazeteci Evi’ni basın toplantısı amacıyla kullanan veya ÇGD üyeleriyle haber ilişkisi bulunan kurumlardan ÇGD dayanışma yemeğine katılanların isimleri de şöyle: Antalya Tabip Odası, ANTÇEV, ATSO, BES, CHP, DİSK, Eğitim Sen, EMEP, Gıda Mühendisleri Odası, Halkevleri, HDP, Konyaaltı Belediyesi, Mali Müşavirler Odası, Manavgat Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, ÖDP, Tüm Bel-Sen, TODOSK, 78’liler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here