Antalya Direniş Formu 19.08.2013 Pazartesi günü yaptığı forum notlarını yayınladı.

Antalya Direniş Formu her pazartesi-Çarşamba ve Cuma günleri saat:21.00-23.00 arası Aydın Kanza Parkında toplanıyor

19.08.2013 Pazartesi forum notları
-Ulaşım zamlarıyla ilgili çalışma yürütme amaçlı kurulan komisyon çalışma ile ilgili bilgi verdi. Bu konuyla ilgili ayrıntı raporun Çarşamba gün ki forumda duyurulacağı bildirildi.
-Mahalle komisyonu etüt merkezi ile ilgili raporunu açıkladı. Etüt merkezi için dernekleşme konusu tartışıldı çekincemeler belirtildi. Olası bir Dernek de çalışacak kişilerin seçimi konusunda görüşler bildirildi.
-Alakır’ a yapılacak HES projesi ile ilgili bildirimler yapıldı. Bölge sakinleri ile görüşen arkadaşlar bölge ile bildi verdi. HES projesini gerçekleştirecek olan şirket hakkında bilgi verildi
-Alakır HES projesini protesto etmek için Perşembe günü sabah 10.00 Aydın Kanza parkı önünden otobüs kaldırılacağı bildirildi.
-Foruma katılımı artırmak amaçlı bir daha ki foruma (21.08.2013 Çarşamba) saat 20.30’da Samanyolu kavşağından yürüyüşle başlama kararı alandı.
-“Adalet İçin Adaletten Hızlı” yürüyüşçülerinin İstanbul da karşılanmalarına eş zamanlı olarak eylem yapma kararı alındı. Eylem bu gün 20.30’da Kapalı Yol Halk Bankasından-Cumhuriyet Meydanına yürüyüşle başlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here